15 Jún, Sobota
 19 °C
TOP

Sučka prišla o svoje šteniatka, ale našla zmysel života (video)

Ušatá Georgia stratila počas pôrodu všetky svoje šteniatka, na svet prišli už mŕtve. Taliansky denník La Stampa však opísal šťastné pokračovanie príbehu.

Keď si „uvedomila“, že porodila tri mŕtve šteniatka, zlomilo jej to srdce. Austrálska ovčiačka bola natoľko zničená, že sa dostala až do záchrannej stanice Sunshine Dog Rescue vo Phoenixe v Arizone. Hoci tam nikdy nebola sama, nič nemohlo vyplniť prázdnotu po strate potomstva.

“ Sledovať, ako hľadá svoje šteniatka, je srdcervúce, “ napísali dobrovoľníci zo záchrannej stanice 13. augusta na Facebooku. 

Smútiacu mamu mohla upokojiť jedine plyšová hračka s umelým tlkotom srdca. Všetko sa však zmenilo, keď do útulku priviezli mačiatka, ktoré zas prišli o mamu.

Potrebovali starostlivosť, Georgia potrebovala niekoho, o koho by sa mohla materinsky starať. A prišiel veľký úspech. Georgia mačiatka okamžite prijala a začala ošetrovať, akoby boli jej vlastné, bez vnímania rozdielu, že sú to mačky a nie psy. 

Iba vďaka Georgii začali Graffiti, Gumball a Goober rásť a prekvitať: „Všetky mačence otvorili oči a začali priberať a zdá sa, že sú so svojou nevlastnou mamou veľmi spokojní.“ A Georgia začala prekonávať svoj smútok a vrátila sa späť k tomu, že bola milým a šťastným austrálskym ovčiakom, takým, akým bola pred materstvom.

Odoslať komentár