16 Apríl, Utorok
 6 °C
TOP

Vitajte, vážení návštevníci

Zavítali ste na webový portál cujte.sk a my vás tu radi privítame. Po (alebo popri) tlačených novinách, profiloch na sociálnej sieti Facebook, má teraz REGIONPRESS pre vás aj webovú stránku.

Poobzerajte sa tu, „prelistujte“ si naše sekcie, témy a podtémy a ak sa vám čo len trošku pozdáva náš obsah, ktorý vám ponúkame, vráťte sa niekedy opäť. Stránka dnes ožila a stáva sa súčasťou našej firemnej kultúry a redakčnej práce. Každodennej, to znamená, že každý deň by ste si tu u nás mali či mohli nájsť niečo, čo vás zaujme, čo vás inšpiruje či čo vám poradí.

Môžete s nami aj diskutovať za predpokladu, že si ctíte korektnú diskusiu, neurážanie autorov a nešírite hoaxy a zámerne nepravdivé tvrdenia. Vaše príspevky pred uverejnením aj tak podliehajú odsúhlaseniu administrátorom stránky, ide teda o diskusiu moderovanú, nie živelnú.

Nechcem vás už nijako zdržovať v čítaní, akurát mi dovoľte za celú našu spoločnosť popriať vám pokojnú zábavu, relax, inšpiráciu, čokoľvek, čo vám náš portál môže dať.

A ešte ubezpečenie – toto je iba začiatok života našej webovej stránky a tak, ako malé dieťa, aj ona asi bude prechádzať detskými chorobami. Určite sa im snažíme predísť, ale, verte, ustrážiť všetko nie je asi v silách nikoho.

Tak – nech sa páči, vitajte a ďakujeme za nazretie!

Odoslať komentár